Zmotywowany do wykorzystania praktycznej wiedzy i umiejętności w zakresie home stangingu kupię mieszkanie do remontu. Jeżeli masz problemy finansowe, potrzebujesz gotówki, a może masz nieruchomość, która od lat stoi bezużytecznie. Porozmawiajmy …

Kupię mieszkanie do remontu

Chciałbym kupić mieszkanie do remontu głównie po to, aby pomóc rozwiązywać problemy. Jako samorządowiec wiele energii poświęcam właśnie na rozwiązywanie problemów. Wśród najczęściej występujących problemów dotykających ludzi, którzy chcąc sprzedać mieszkanie (tych z ogłoszeń i nie tylko) są m.in.

  • potrzeba pilnej gotówki (choroba, okazje biznesowe i inwestycyjne),
  • zadłużenie,
  • wyjazd za granice i chęć sprzedaży nieruchomości,
  • sprzedaż nieruchomości spadkowych,
  • konieczność podziału majątku (wynikających np. z rozwodu).

Jeżeli masz takie problemy to z przyjemnością pomogę Ci je rozwiązać. Podczas rozmowy zaproponuje Ci kilka ścieżek osiągania celu. Czasem warto zacząć wszystko od nowa, a zgodzisz się ze mną, że łatwiej zrobić to z gotówką, a nie ze zobowiązaniami.

kupię mieszkanie do remontu
Szukam mieszkania do remontu, oczywiście w atrakcyjnej cenie

Oczywiście mieszkanie, które kupię nie musi wyglądać jak to powyżej. Jednak jeśli wymaga kapitalnego remontu na który nie masz środków to dla mnie nie ma problemu. Pomogę!

Pomogę sprzedać mieszkanie

A co jeśli się nie dogadamy ? Nic nie szkodzi. Mogę pomóc Ci w zyskownej sprzedaży Twojego mieszkania ?. Na bazie doświadczenia w sprzedaży w Internecie i nie tylko, poprawimy wspólnie Twoją ofertę. Pamiętaj jednak, że jeśli zależy Ci na czasie, najlepszym rozwiązaniem będzie jak kupię nieruchomość. Porozmawiajmy o Twoim mieszkaniu ? 782 494 151 i o tym jak Ci mogę pomóc.