Dom wyremontowany zmienił swoje oblicze. Czas opublikować ogłoszenie sprzedam dom, czyli znaleźć kogoś kto kupi efekt kilkumiesięcznej metamorfozy. Jestem przekonany, że już niebawem pomogę spełnić komuś marzenie o własnym „em”.

Sprzedam dom po remoncie

sprzedam dom po remoncie
Sprzedam dom w atrakcyjnej lokalizacji na wsi. Po kapitalnym remoncie

Nie mylić z kolejnym ogłoszeniem „sprzedam dom do remontu” ?. Jeżeli marzysz o mieszkaniu w zaciszu wsi lub małej miejscowości, jesteś we właściwym miejscu. Pozwól, że zdradzę Ci sekret metamorfozy domu, zanim przybrał on nowoczesny i funkcjonalny kształt.

Dom zakupiłem kilka miesięcy temu. Już po pierwszych oględzinach odkryłem w nim ogromny potencjał. Miałem szczęście. Ściany były suche, dach i okna szczelne. Po kilku drobnych korektach w podziale samych pomieszczeń dom w zasadzie gotowy był do zamieszkania. Oczywiście nie obyło się bez elementów wyposażenia, czy wymianie drzwi na bardziej nowoczesne i funkcjonalne. Ważnym momentem metamorfozy jest wykończenie i dodatki. Czasem nie trzeba fortuny, aby wnętrze nabrało charakteru. W przypadku tego domu jego obliczenie zmieniły nowe zasłony i poduszki. Wszystko wygląda bardzo przytulnie.

Każda osoba, która ogląda dom jest pod wrażeniem tego, jak mała zmiana kolorów, ustawienia ścian i oświetlenia może odmienić wnętrze. Już niebawem będzie można śledzić remont tego domu dzień po dniu. Montuje filmiki i pokaże Ci jak zmieniała się ta nieruchomość.

Ponadto wspieram osoby, które chcą dobrze sprzedać mieszkanie. Pamiętaj o tym, że dobre zdjęcie, filmik, czy reklama w mediach społecznościowych i w Internecie pomaga, wie chyba każdy. Nie każdy jednak wie jak to skutecznie zrobić. 

Jeżeli szukasz swojego miejsca na ziemi, w zaciszu wsi lub małego miasteczka. Zapraszam do kontaktu, umówimy się na spotkanie na miejscu.